Читай.net     
♦ Спорт

Оцінка суперника

Оцінка суперника


Дарио Срна, капітан збірної Хорватії і донецького Шахтара, дав свою оцінку суперникові - команді з Уельсу.
- Два роки тому ви вже грали з Уельсом і перемогли з рахунком 2 : 0. знову матч в Осiєкi - це на щастя?
- Ні, ми просто хочемо проводити матчі в різних хорватських містах, і так вийшло, що ми знову граємо з Уельсом. Звичайно, хочеться перемоги, але матч цей офіційний, а не товариський. Тому буде важко. Але віритимемо у свої сили.
- Як вас прийняли уболівальники там?
- Ми показали свій характер у боротьбі з македонцями, чим притягнули інтерес уболівальників. Ми перемогли з рахунком 2 : 1, хоча до цього в офіційних матчах не обігравали їх. Усі налагоджені позитивно і з бажанням порадувати своїх уболівальників хорошою грою і трьома очками.
- Вам довелося провести три матчі кваліфікації, два з яких з Македонією. Який з матчів вийшов найважчим?
- Найперший матч вдома був складним. Але мені здається, що збірна прогресує, від гри до гри все краще. Мені шкода, що я з штрафного потрапив в штангу, та і взагалі мало очків запрацювали з Македонією. Хоча за три матчі заробити сім очок - це добрий результат. Сподіваємося закінчити рік також позитивно.
- Як дебютував Саммiр в матчі з Македонією? Чи встигли ви подружитися, як він влився в команду?
- Все відмінно, Саммiр давно грає і живе тут, отримав паспорт у збірну, говорить по-хорватськi. Ми з радістю приймаємо кожного гравця. Мені здається, що Саммiр продемонстрував свої хороші якості.

Опубликовано: 15.10.2012 23:16

Оценка соперникаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: