Читай.net     
♦ Спорт

Азербайджан проти Росії

Азербайджан проти Росії

Єдиний, хто залишає мінімум шансів команді Азербайджану, це Іван Даньшин.
- Результат ніяк не залежить від гри азербайджанців. Просто російська збірна - це унікальна команда, що вічно недооцінює суперників. Може з легкістю виграти у португальців, а потім внічию зіграти з азербайджанцями. Можливо, Росія виплеснула все на португальців. І в цьому шанс підопічних Фогтса. Матчі беззастережно будуть цікавими!
ThetaN: З Фогтсом не можна думати про якісь шанси на перемогу. Мені здається, він просто обіймає у нас посаду, але давно себе зжив.
Dinho: шансів у нас жодних. Капелло відбере у нас очки легко.
Bekxa: Мені теж здається, що росіяни легко нас обіграють. Тим більше, грати-то вони будуть удома. Ну чому наші не потрапили в підгрупу до іспанців?!
-=laziale=-: Відверто - Росія зараз фаворит групи, Капелло не дасть їм промазати зі своїми аутсайдерами. Про Португалію такого не скажеш. Недивно, якщо пiрєнiйцi зазнають втрат в Тель-Авіві, Баку або Белфасті.
Nateht: А який тренер Фогтс? Ніхто не замислюється над тим, що він вже декілька років тренує нашу збірну. Хороший тренер займається хорошими командами, а Фогтс незмінно при нас. Вам не спадало на думку, що він давно не отримував пропозицій від відоміших клубів?
Dragun: У суперника буде інший стиль гри. Ми можемо випадково пропустити, як португальці. Але якщо щільно гратимемо, не фолить на своїй половині, то так і до нічиєї можемо дотягнути.

Опубликовано: 14.10.2012 19:20

Азербайджан против РоссииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: