Читай.net     
♦ Спорт

Наші програли

Наші програли

Учора відбувся матч між українськими і молдавськими командами, в якому українські футболісти зазнали поразки. Антон Кирилов, кореспондент сайту "Новини світу", бачить в програші справедливість.
- Просто хочеться поставити питання тренерському штабу української команди : навіщо наші взагалі їздили в Кишинів? Якщо за перемогою, але це нелогічно на тлі гри з одним форвардом до самої 60-ої хвилини матчу. Якщо за поразкою - то це вже ближче до істини. У українській команді є відмінне тріо Хаві - Мессі - Iньєста, яке цілком може довести справу до гола у відсутність нападаючих. Є ще подібні до нього тріо, але ні! Український штаб тренерів збірної вирішив запізнитися із замінами. Тільки на 60-ій хвилині вийшов другий форвард Селезньов Євгеній, що відрізняється високим умінням нав'язати суперникові силову боротьбу, але феноменальною технікою не відрізняється зовсім. До чого це було сказано? Та до того, що Селезньов виявився на поле в той час, коли флангові півзахисники української збірної були не так активні, втомилися і направляли м'яч у ворота збірної Молдови дуже в'яло. Тобто заміна сталася дещо запізніло.
Усі знають, що Девiч хворів, і до тренувань приступив до гри буквально за пару днів. А Селезньов і Милевский взагалі тільки прибули за два дні до матчу. Про це заявив Андрій Баль. Так хто ж відповідатиме за недостатню підготовленість команди в цьому матчі? Хоча Девiч взяв участь мінімум в двох небезпечних моментах, які могли привести до гола.

Опубликовано: 13.10.2012 17:04

Наши проигралиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: