Читай.net     
♦ Спорт

Лацо приєднався до "Донбасу"

Лацо приєднався доЯн Лацо, кращий воротар минулого чемпіонату, приєднався до хокейного клубу "Донбас" в місті Донецьку. Нещодавно він пройшов курс лікування травми в Словаччині.
Лацо отримав травми під час одного з матчів по хокею. Він пошкодив ключицю і досить сильно, на що знадобилися дві операції по відновленню цілісності. Словацькі лікарі високоякісно провели необхідні операції і маніпуляції, після чого у Лацо настав відновний період. Учора він прибув в Донецьк, а сьогодні вже прийшов на предматчевую розкочування своєї команди. Причому, став одним з перших, було помітно, як він скучав за роботою. Але ковзани лікарі доки заборонили надівати - це у нього ще попереду. Тому тренування разом з усіма він проробляв за бортом, від найпершого до самої останньої вправи, жадібно дивлячись на лід.
- Я такий радий, що повернувся до звичного образу життю, до своєї команди. Здавалося, що лікування тягнулося нескінченно і було дуже нудне. За грою дуже скучав, тепер чекаю - не дочекаюся, коли лікарі дозволять надівати ковзани. Хоча плече не турбує так, як раніше, курс реабілітації ще належить пройти. Потрібно відновити ігрові кондиції. Намагатимуся якнайшвидше повернутися в команду і повернутися в минулу форму. Може, знадобиться тижні три-чотири на відновлення. На виїзд своєї команди мене не беруть, поки залишуся удома і продовжу працювати за окремою спеціальною програмою, - розповів Ян Лацо.

Опубликовано: 11.10.2012 22:48

Лацо присоединился к «Донбассу»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: