Читай.net     
♦ Спорт

Зарплата у футболістів

Зарплата у футболістів

Футболісти України - люди зовсім не бідні. Залежно від різних чинників їх середня заробітна плата коливається в межах від 10 до 200 тисяч. Але не гривен, а доларів. Журналістам стало цікаво, який клуб платить більше усіх своїм членам.
Як виявилося, в найбіднішому футбольному клубі менше 10 тисяч доларів в місяць не отримують. А вже якщо хто професіонал своєї справи - той заробляє більше. Стартовий склад "Металіста", "Шахтаря", "Дніпра" або "Динамо" мають не менше 50 тисяч в місяць. Якщо до контракту гравця ще додається гра за збірну, то гонорари зростають до 200 і вище тисячі доларів. Раніше в клубах експериментували "чорну" зарплату, але ситуація помінялася - в моду увійшла "біла". Клуби стали дорожити своєю репутацією, та так посилено, що іноді футболісти отримують запрошення з податкової служби для пояснень: з яких сум хлопці платять такі величезні податки.
Також спостерігається тенденція до зростання зарплат. Гонорари піднімаються на 5-10 відсотків. А якщо клуб залишається задоволений гравцем після закінчення контракту, то в новому пропонованому контракті стоять вже підвищені суми. Серед футболістів є мільйонери, якими гордиться наша країна. Це: Ярослав Ракiцький("Шахтар"), Олександр Алієв ("Дніпро"), Дмитро Чигринський ("Шахтар"), Євгеній Коноплянка ("Дніпро"), Олег Гусєв ("Динамо"), Євгеній Селезньов ("Дніпро"), Артем Мiлевський ("Динамо"), Олександр Шовковський ("Динамо") і інші.

Опубликовано: 10.10.2012 18:08

Зарплата у футболистовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: