Читай.net     
♦ Спорт

Ради бувалого

Ради бувалого

Олег Федорчук, колишній тренер сімферопольської "Таврії", поділився радами, як уникнути поразки в матчі між київським "Динамо" і ПСЖ.
По-перше, в грі відповідати атакою на атаку. Не притискатися підопічним Сьомiна до воріт. Підтримувати високий темп матчу хоч би до кінця першого тайму. Контрвипади мають бути швидкими. Ніякого Вукоєвича - це одноплановий гравець. Потрібні гравці, які задаватимуть завдання суперникам, а не просто ганяти м'яч.
По-друге, змусити Iбрагiмовича частіше ставати до своїх воріт, щоб приймати м'яч. Практично уся небезпека на полі виходить від Златана, тому не потрібно давати йому шансів розгортатися. Швед більше небезпечний тоді, коли отримує свободу простір для завершення атаки.
По-третє, необхідно частіше прострілювати з флангів. Захист в ПСЖ очолить Тiаго Сiлва. І це дуже сильний суперник. Але як у кожного сильного захисника, у нього є своя слабкість - він програє поєдинок на випередження, коли суперник прострілює з флангу.
По-четверте, Сьомiну потрібно своєчасно проводити заміни. Навіть якщо рахунок залишиться нульовим на 60-ій хвилині, це не означає, що склад потрібно залишити незмінним. І потім Сьомину не потрібно пояснювати, що він нічого не хотів міняти в структурі складу. У матчах такого рівня дуже важливі почуття можливостей і ритму гри. І не можна сказати, що заміни вдаються Сьомiну.
По-п'яте, необхідно пропонувати суперникові стандартні ситуації і удари здалека.

Опубликовано: 18.09.2012 23:01

Советы бывалогоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: