Читай.net     
♦ Спорт

У кожен свій шлях

У кожен свій шлях

Юрій Сьомин в 2009 році виграв титул українського чемпіона, останній для "Динамо", але раптом покинув команду. Повернувся він в неї через півтора роки і майже стільки ж часу витратив на завоювання права брати участь у виступах цієї сильної команди.
- Юрій Павлович, як оцінюєте свій шлях з моменту відходу до моменту повернення в "Динамо"?
- Він складався по-різному, і не найлегшим був, звичайно. Нам, на жаль, не вдалося обіграти казанський "Рубін" на етапі кваліфікації в минулому розіграші Ліги чемпіонів, і це хворобливо відбилося на команді. Але все-таки упродовж усього сезону чемпіонату України 2011-2012 ми лідирували до останніх турів, до моменту гри з "Шахтаром". Ви пам'ятаєте те знамените несправедливе видалення Гармаша, після чого команда втратила контроль? Єдина поразка, через що "Динамо" не став чемпіоном. І це пригноблювало хлопців.
Далі був фінал турніру Євро-2012, в якому брали участь відразу 9 гравців основного складу. Грали вони різну кількість матчів, але напруга не спадала, навантаження були великими. Тому перед нами стояло завдання - відновити сили і підготуватися до нового сезону. Вважаю, що з цим ми впоралися, застосовуючи індивідуальні програми. І це притому, що після закінчення Євро ніхто з моїх хлопців не відпочивав більше 12 днів.
Далі були нові "вливання" новобранців, яким також був потрібний час на притирання. Проблем вистачало. Але чи можна було без них обійтися, якщо за 50 днів провести 12 офіційних матчів?!

Опубликовано: 17.09.2012 21:33

У каждого свой путьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: