Читай.net     
♦ Спорт

"Український футбол не для мене"


Адi Фанендо офіційно заявив про те, що прийняв рішення остаточно покинути Україну. У його послужному списку є декілька українських клубів.
Нападаючий з Нігерії вибрав словацьку команду "Тренчин" як варіант продовження своєї спортивної кар'єри. Контракт з новою командою вже підписаний. За словами Фанендо, термін контракту на один рік. Сам Адi коментував свій відхід так:
- Підтверджую, що добровільно прийняв остаточне рішення покинути Україну і вже знаходжуся за її межами. Договір з "Тренчином" вже підписаний і питання з документацією теж майже усі вирішилися. Більше того, я вже почав тренуватися в новій команді, і сподіваюся, що до початку наступного тижня усі формальності, що залишилися, будуть дозволені остаточно.
Таке рішення я прийняв продумано і усвідомлено. І прийшло воно до мене тоді, коли я усвідомив, що кар'єра моя не рухається. Точніше, вона просувалася, але не так, як хотілося того мені. І якщо б я не поїхав з України, то кар'єра моя зайшла у безвихідь. Я хочу досягти найвищого рівня в ній, а не "плавати" посередині. Хочу сказати чесно, не в образу українським спортсменам: я розчарований в українському футболі взагалі. Мені не підходить і футбол, і український спосіб життя. Звичайно, стверджувати, що я ніколи сюди не повернуся - це занадто самовпевнено, в житті буває все, - пояснив Фанендо.
Нагадаємо, що Фанендо виступав за "Металург" Донецьк, "Таврію" і "Динамо". Перед ухваленням рішення про від'їзд, Адi отримав пропозиції від "Арсеналу", "Волині" і "Таврії".

Опубликовано: 15.09.2012 12:34

«Украинский футбол не для меня»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: