Читай.net     
♦ Спорт

У Динамо новий скандал

У Динамо новий скандал

Олександр Ищенко, керівник ДЮСШ "Динамо" імені Лобановського, розповів, що так і не зміг вилетіти в Лондон.
- Спостерігати за матчем в Англії живцем не вийшло. І не з моєї вини. Моя присутність на стадіоні планувалася спочатку, але вже в аеропорту мене повідомили, що в списку мене немає. Окрім матчу я повинен був провести зустріч з керівниками дитячих академій на предмет встановлення контактів. Але з причини, незрозумілої мені, але мабуть зрозумілою Анатолію Володимировичу Попову, мій виліт не відбувся. В останню мить мене викреслили зі списку. Причому сталося це напередодні увечері перед завтрашнім відльотом.
Що найнеприємніше і трохи хворобливо - це те, що в популярність мене ніхто не поставив. Я вже і з рідними попрощався, і справи свої привів в порядок на час відсутності, і в аеропорт за 2 години прибув, як годиться. І раптом туристична компанія, що займається організацією поїздки, повідомила мені дуже найнеприємну звістку. Чому ж ніхто не повідомив, що в аеропорт мені приїжджати не потрібно? І хотілося б почути особисто від пана Попова, чим мотивовано моє видалення зі списку тих, що вилітають в Лондон.
Я адже не на корпоратив зібрався на частці, найнятому ним літаку. Я вилітав як керівник дитячо-юнацької школи футбольного клубу "Динамо". Вона вважається в Європі одній з кращих. Мені здається, що таким чином відноситися до нашого клубу, м'яко кажучи, непорядно, - підсумував Ищенко.

Опубликовано: 13.09.2012 21:20

В Динамо новый скандалВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: