Читай.net     
♦ Спорт

Таки Наполі?

Таки Наполі?

Як відомо, після чуток про можливий трансфер до Італії, а також заяв агента на хвилюючу тему бразилець з «Шахтаря» несподівано вийшов на італійський клуб.

За допомогою свого оточення Дуглас Кошта висловив клубу «Наполі» готовність одягти футболку неаполітанської команди. Тим не менш, ціна бразильця складе близько 20 мільйонів євро, «Наполі» зможе викласти їх тільки в тому випадку, якщо продасть Кавані.

Раніше агент гравця «Шахтаря» Дугласа Сезар Ботега прокоментував інформацію відносно того, що бразилець знову розміщений в трансферних планах «Наполі»: «Неаполітанці зацікавлені в молодих гравцях на майбутнє, і за Дугласом Коштою вони стежать. «Наполі» - важливий клуб, який грає в Серії А, так що мій клієнт був би радий надіти блакитну футболку. Кошта добре в «Шахтарі», він уже тут два роки грає. Але якщо інтерес «Наполі» матеріалізується, само собою, що Дугласу буде приємно. Сподіваємося, що така пропозиція все ж надійде. Суму можливого трансферу назвати важко, до того ж з «Наполі» мені поки ніхто не дзвонив. «Шахтар» постарається утримати футболіста у себе якомога довше, але коли переговори почнуться, думка Дугласа буде мати вагу. А грати в «Наполі» хотілося б кожному футболістові ».Опубликовано: 07.09.2012 21:37

Все-таки Наполи?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: