Читай.net     
♦ Спорт

Нові імена у збірній України

Нові імена у збірній України
Олександр Iщенко, заслужений тренер України, поділився з пресою думкою про нові імена у збірній України.
- Перспективною командою вважаю "Iллiчiвець" по кількості потенційно хороших гравців в команді. Чеснаков і Матвєєв з "Ворскли" можуть себе показати. Барвiнко з "Металіста" добре виглядає. Помічу Соболя і Федорчука, а також Графа і Причиненко.
Серед нинішніх чемпіонів Європи є багато чудових гравців - це Шевчук, Коркiшко, Петров. Ці гравці здатні добитися того, щоб на них звернули увагу.
Політика команд прем'єр-ліги також важлива - клуби повинні надати можливість кожному своєму вихованцеві проявити себе в матчах. Приміром, згадаєте історію з Газаєвим і Ярмоленко, коли їх тренера тільки ледачий не критикував за те, що він занадто довіряє футболістам. І що у результаті? Терпіння російського тренера дало країні одного з самих кращих гравців.
- На Ваш погляд - Коноплянка, Ярмоленко і Ракiцький здатні стати новими лідерами?
- Я вважаю, що вони вже лідери національної команди. До них можна додати Селiна і Хачерiдi. В принципі, Гармаш і Степаненко відмінно виглядали в дербі "Динамо" і "Шахтара".
- Яка основна проблема у юнаків при переході в дорослий футбол?
- Мені здається, що перехідний період 16-17 років потребує вимог, що надаються до молодіжної і першої командам. Тут має бути чітка вертикаль і чітко сформульовані вимоги.

Опубликовано: 06.09.2012 23:32

Новые имена в сборной УкраиныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: