Читай.net     
♦ Спорт

Останній день Артема Федецького

Останній день Артема Федецького

У свій останній день трансферного періоду Артем Федецький встиг улагодити усі формальності по переходу в команду "Дніпро". За лічені хвилини до початку жеребкування він приєднався до гравців своєї команди, тому перше питання до нього було на цю тему:
- Ваш перехід стався в останній день вашого трансферу. Це випадковість?
- Навколо моєї персони останнім часом надто багато чуток і пліток. Я не хочу відволікатися на них, а просто працювати. Так склалися обставини, що тепер я гравець "Дніпра", чому дуже радий. Намагатимуся показати свої кращі якості і навички.
- Хто повідомив вас про варіант з "Дніпром"?
- Моє керівництво. На них вийшов "Дніпро" і повідомили мене. Я довго не роздумував, порадився з Луческу і той був не проти переходу.
- Останнім часом ви працювали в основному складі "Шахтара"?
- Так, тільки пропустив час в реабілітаційний період після операції на пахових кільцях. Але в даний момент почуваю себе добре і займаюся з усіма нарівні.
- Наскільки буде важко для вас увійти до ігрового ритму нової команди?
- Не думаю, що страждатиму від цього. У фізичному плані я нічого не пропустив, тому що не грав я всього три гри. А коли були проблеми з організацією поїздки в Туреччину, то я все одно працював з дублем.
- Тобто слово "адаптація" вам чужо?
- Абсолютно вірно.
- Вибір номера 44 з чимось пов'язаний?
- Для мене 4 щасливе число. У ФКІ "Харків" грав під номером 4, в іншому клубі додалася ще 4-ка. Тому я був радий дізнатися, що номер 44 вільний.

Опубликовано: 02.09.2012 17:25

Последний день Артема ФедецкогоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: