Читай.net     
♦ Спорт

Кличко проти Кличка

Кличко проти КличкаНа базі австрійського Гоiнга брати Кличка влаштували такий собі братський мiжсобойчик. Починаючи з минулого вівторка, в таборі почалися медіа-дні, ось вони і вирішили потішити публіку. Вийшли на ринг і почали імітувати бій: один б'є, інший ухиляється… Близького контакту не було, значить, синяк під оком Віталія дістався від сьогодення спаринг-партнера.
Але усім хочеться знати, чи відбудеться коли-небудь в житті бій братів між собою. Першим підсипав дрів в "вогонь" цікавості британець Леннокс Люіс, який пішов з великого спорту після перемоги над Віталієм. Коли йому дошкуляють питаннями про повернення за реваншем, то він відповідає, що коли Кличком поб'ються між собою - інакше кажучи: коли рак на горі свисне… Що другий, що підігріває увагу до себе боксер - Девид Хей. Він підбурював Кличка "побитися на задньому дворі", щоб визначити, хто гідний битися з великим Хеєм.
Але самі брати терпляче по мільйону разів відповідають кореспондентам усіх країн світу" "Ми обіцяли своїй мамі, що ніколи не битимемося один проти одного". Значить, ми так і не дізнаємося, хто сильніший? По техніці і тактиці розклад по братах такий: Володимир - менш безстрашний, то технічно сильніше; Віталій міцніше і бойовитий. Багато експертів вважають, що старший брат все ж сильніше за молодшого. Коли б не травми Віталія, то він міг би добитися в суперважкій вазі більшого. Але ось у кого сила удару більша - про це брати говорити не люблять.

Опубликовано: 26.02.2012 18:18

Кличко против КличкоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: