Марсель - Інтер

В даному розіграші команди в основному не використовували перевагу рідних стін. Кожен програла 2 матчі у себе на полі і набрав лише 3 очки, а от на виїзді синхронно додали сбее в актив 7 залікових балів.
«Інтер» - переможець турніру 2010 року. У 2011 дістався до чвертьфіналу і входить в число шістнадцяти кращих клубів Європи 8-й сезон поспіль.
А «Марсель» 2 раз поспіль пробрався в 1/8 фіналу після перерви в 11 років - лише в далекому 1993-м марсельці отримали трофей.
У сезоні 2012 «Інтер» лідером в групі B і вже вигравав у Франції. А в жовтні гравці Раньєрі здолали «Лілль» з рахунком 1:0. В цілому на землі Франції міланці здобули 5 перемог, 3 нічиї та 3 поразки.
У недавньому матчі «будинку» з клубом Італії марсельці віддали перемогу «Мілану» (1:2) у груповому етап - 2009-2010 роки. Загальна статистика ігор з командами їх Серії А на «Велодромі» для «Марселя» наступна: 4 перемоги, нічия, 2 програшу.
Опубликовано: 22.02.2012 23:06