Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Бред Пітт крутить роман з молодою актрисою?

Бред Пітт крутить роман з молодою актрисою?

Колись всі думали, що немає пари міцніше, ніж Містер і Місіс Сміт, але виявилося, що і в їхній родині, де величезна кількість дітей, пішла тріщина. Нещодавно стало відомо, що Бред Пітт і Анджеліна Джолі в процесі розлучення. Точних причин ніхто не знає, хоч преса періодично їх придумує. Зате в подальшому вони вирішили на цьому не зупинятися. Тепер ЗМІ заявляють, що у Пітта роман із молоденькою красунею. Деякі навіть роблять припущення, що він в неї закоханий і може саме вона стала причиною розлучення.

Кажуть, що Бред Пітт закохався в Марго Роббі, яку ми бачили в екранізації «Загону самогубців». Він вважає цю дівчину однією з найгарячіших в Голлівуді. Він н раз намагався залучити її до різноманітних проектів в кіно. Природно, Анджеліна не дуже поділяла завзяття свого чоловіка. Пару раз це ставало проблемою. Тепер Пітт самотній, тому може повернутися до розкручування дівчата при бажанні і навіть піти з нею набагато далі, якщо він реально цього хоче. Загалом, в найближчій майбутньому все побачать його реальні наміри.

Щодо Анджеліни Джолі новини також є. Кажуть, що вона знову хоче стати лесбіянкою і вже навіть почала спілкуватися зі своєю колишньою коханкою. Що ж такого зробив Пітт, що її відвернуло від всіх чоловіків? А може навпаки, вона просто зрозуміла, чого насправді їй хочеться. Часом такий вибір буває дуже складним і неоднозначним.

Нам залишається тільки чекати подальших дій колишньої зіркової пари. Уже не раз помічено, що актриси і актори разом не можуть існувати довго, оскільки за родом занять дуже легко закохуються і непостійні.

Опубликовано: 19.11.2016 23:40

Бред Питт крутит роман с молодой актрисой?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia