Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Антон Макарский пускає в хід кулаки під час сімейних сварок

Антон Макарский пускає в хід кулаки під час сімейних сварок
Не багатьом відомо, що російський актор Антон Макарський, який так часто грає на сцені театру і в кіно романтичних героїв, в житті не має нічого спільного зі своїми персонажами. Як тільки він залишається поза сценою або знімальним майданчиком, для своєї дружини Вікторії він перетворюється на абсолютно іншу людину. Всього подружжя Макарские живуть разом сімнадцять років.
Раніше Антон рішення усіх сімейних конфліктів бачив тільки в застосуванні кулаків. Проте, свою дружину він не бив, а просто міг в припадку гніву розламати обідній стіл, в стіні пробити діру або висадити двері ванної кімнати, де зазвичай Віка намагалася сховатися від гніву свого чоловіка. Пройшов деякий час і Макарский зрозумів, що майно не варто ламати і купив боксерську грушу. Тепер, коли настають хвилини гніву, він б'є саме її. У той же час, Антон так і не позбавився від своєї старої звички у всьому і завжди контролювати своюдружину.
Він, як і раніше, перевіряє телефон Вікі, перечитуючи смс-ки, більше того, він записує усі її розмови. Таку поведінку актор намагається пояснити тим, що переживає почуття відповідальності за дружину. Проте Віка абсолютно упевнена, що це просто ревнощі. Співачка розповіла, що варто тільки сторонньому чоловікові наблизиться до неї, як Антон починає біліти від злості і стає в позу. Варто нагадати, що Антон і Вікторія Макарскі мають двоє дітей - трирічну дочку Машу і однорічного сина Івана.
Нещодавно стала відома новина про ще одну російську зіркову пару. Популярний ведучий і комік Павло Воля переїжджає з Росії в Іспанію зі своєю сім'єю. Воля вирішив покинути будинок в передмісті Москви, пояснивши це тим, що його дітям краще жити в Іспанії, де клімат для них найбільш м'який і сприятливий.

Опубликовано: 21.10.2016 22:40

Антон Макарский пускает в ход кулаки во время семейных ссорВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: