Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Моніка Беллуччі продовжує дивувати

Моніка Беллуччі продовжує дивувати

Моніка Беллуччі вважається однією з найкрасивіших жінок світу, оскільки її краса яскрава, природна і неповторна. Вона продовжує зачаровувати свої шанувальників і чоловіків, хоч їй уже 51 рік. Моніка продовжує зніматися в кіно і дивувати всіх своєю спекотної фотосесією. В черговий раз вона з'явилася в журналі в оголеному вигляді і заворожила всіх своїми формами і чарівністю. Італійська кінозірка залишається сексуальної і з віком абсолютно не змінюється. Її привабливість визнають красені зі світовим ім'ям і готові боротися за її погляд і увагу.

Моніці скоро буде 52 роки, а її тіло все таке ж молоде і прекрасне. На фото обличчя моделі і актриси зачаровує і здається, що неможливо залишатися такою ж привабливою в такому віці. При цьому французький журнал запевняє, що краса Моніки без фотошопу залишається прекрасною. Що ж вона робить для цього?

Свої секрети зірка не відкрила, але поділилася в журналі деякими думками про цінності любові і зовнішності. Вона визнала, що свого супутника вже вибирає мудро: не по зовнішніх параметрах, а за внутрішнім змістом. Моральні цінності набагато важливіше, ніж гарна посмішка і пронизливий погляд. Ці висновки прийшли до Беллуччі з віком. Колись вона заявила в своєму інтерв'ю про те, що в 30 виглядати приголомшливо не проблема. Це природний хід речей, але залишатися такою ж в 35, 40, 45 - це ваш вибір, ваша життєва позиція. Ми бачимо, що зірка говорила про це з особистого досвіду, оскільки її позиція ясна - залишатися прекрасною стільки, скільки це можливо, а якщо старіти, то з гідністю.

Опубликовано: 12.09.2016 23:58

Моника Беллуччи продолжает удивлятьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia