Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Назріває гучна справа

Назріває гучна справа
В суді містечка Пальма, яке знаходиться на острові Мальорка, почався розгляд дуже гучної справи. І ця справа очікується гучною не із-за тяжкості вчиненого злочину, а з огляду на те, що обидві сторони конфлікту є дуже відомими людьми.
Так, мультимільйонер Віллі Вебер, який був у минулому менеджером легендарного гонщика Міхаеля Шумахера, є позивачем цієї справи. А відповідачами стали його сусіди - що не менш відома, що була супер-модель Клаудіа Шиффер і її чоловік кінопродюсер Меттью Вон. Вебер звинувачує своїх сусідів в тому, що вони дали розпорядження своєму садівникові спиляти дві сосни, які росли якраз на його ділянці. Проте за словами садівника, дерева ці він спиляв тільки тому, що вони були хворими і давно засохнули. За словами позивача, причина того, що сталось зовсім не в цьому, просто ці дерева закривали вид з вікон будинкувідповідачки.
У той же час, мільйонер признався, що Меттью Вебер вже просив у нього свої вибачення, сказавши, що вийшло просте непорозуміння: їм з дружиною здалося, що дев'ятиметрові сосни ростуть саме на їх території. Проте Вебер не прийняв вибачення своїх зіркових сусідів і заявив, що побудує між їх ділянками високу стіну. Більше того, він пригрозив засадити свою ділянку деревами і кущами так, що їм і зовсім не буде видно море, яке вони відчуватимуть тільки по запаху. Сусіди спиляли дерева і позбавили його тіні, скаржиться колишній менеджер Шумахера. Він обурений, що його сусіди поліпшили вид зі свого вікна для того, щоб потім у разі потреби продати будинок по більш високійціні.
Минулого року інтерв'ю Віллі Вебера було передруковане по усіх німецьких газетах. У нім він скаржився на Корину Шумахер, яка за його словами, забороняє йому відвідувати її чоловіка Міхаеля, який знаходиться в комі.

Опубликовано: 29.07.2016 23:40

Назревает громкое делоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: