Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Не усі знаменитості закінчували школу

Не усі знаменитості закінчували школу
Як з'ясувалося, деякі знаменитості відмовилися від вищої освіти і навіть зважилися на те, щоб кинути школу заради творчості. Їх успішній кар'єрі не завадила відсутність атестата.
Одним з таких знаменитих людей є Райан Рослінг. Після перегляду одного з фільмів з участю Аль Пачіно він став мріяти про акторську кар'єру. Ще в ранньому дитинстві той, якого зараз називають секс-символом, був учасником найрізноманітніших конкурсів талантів. У дванадцять років він став учасником популярної дитячої телепередачі. А в 17 років Райан вирішив, що буде актором і кинувшколу.
Християнська школа ніяк не влаштовувала Квентіна Тарантіно, як втім і уся система освіти, що стало причиною його проблем з навчанням. Проте, його мати дозволила йому кинути школу, але за умови, що він піде працювати. Перша робота юного Тарантіно була пов'язана з кіно - він був білетером в одному із залів кінотеатру, в якому показували фільми для дорослих.
Камерон Діаз вирішила не чекати свого випускного і кинула школу, оскільки отримала цікаву пропозицію - свій перший модельний контракт. У шістнадцятирічному віці майбутня зірка Голлівуду підписала контракт і стала їздити по світу, а також брати участь в зйомках.
Сім'я Джима Керрі зіткнулася з фінансовими проблемами, тому його батькам довелося їздити по різних містах у пошуках роботи. А Джим і його брат з сестрами після школи також вирушали нароботу. Популярний комедійний актор тричі намагався закінчити десятий клас, проте так і не зміг.
Дениєл Редкліфф важко переживав шкільні роки, оскільки однокласники часто над ним сміялися через те, що у нього було порушення цілеспрямованих рухів. І раптова слава не зробила його загальним улюбленчиком, навпроти він став ізгоєм. Тому як тільки він отримав право приймати рішення самостійно, він негайно кинув школу, яку він так ненавидів.

Опубликовано: 12.07.2016 20:48

Не все знаменитости заканчивали школуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: