Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Сильвіо Берлусконі заявив, що він - природжений спокусник

Сильвіо Берлусконі заявив, що він - природжений спокусник
Все що стає відомим пресі про екс-прем'єра Італії Сильвио Берлусконі, частенько потрапляє в розділ актуальні новини. Скандально відомому політикові виповнилося 79 років, і він вирішив заявити про те, що він вже ні на що не здатний з прекрасною статтю. При цьому він відмовляється брати до уваги те, що за ним вже давно закріпилася слава розпусника і серцеїда, і заявляє, що насправді це не він спокушав дівчат, оскільки саме він був метою жінок. З іншого боку Берлусконі повідомив, що він "природжений спокусник".
Американським журналістом нещодавно була написана книга, в якій автор розповідає, що італійський екс-прем'єр заперечує наявність за собою будь-якої провини, не дивлячись на те, що впродовж багатьох років він ставав героєм секс-скандалів.
Згадуючи свою юність, Берлусконі розповів, що його мати називала "найкрасивішим хлопцем на пляжі". Він привертав увагу дівчат своїми успіхами в спорті, грою на гітарі і прекрасним співом. При цьому він підкреслює, що якщо бути точним, то найчастіше спокушали саме його. Відносно своєї успішної кар'єри у бізнесі і політиці Берлусконі говорить, що його секрет завжди пояснювався тим, що він є природженим спокусником. Завдяки цьому, він без зусиль створював особисті стосунки, почуття і навіть хімію. Саме таким чином італійський екс-прем'єр домагався своїх цілей.
Тим часом про множинні скандальні історії, які про нього розповідають, Берлусконі говорить як не про що інше, як "фантазіях". І оскільки він - фігура публічна, то і мета цих історій в тому, щоб зашкодити його репутації. Проте, у своєму 79-річному віці колишній прем'єр став для жінок цілком безпечним. Доказом цьому факту стане та ж книга американського журналіста. У ній є епізод, в якому Берлусконі попросив Саллі Мунтарі, який колись виступав за футбольну команду "Мілан", познайомити зі своєю дружиною. Згадавши про славу дружини футболіста як найкрасивішої дівчини, екс-прем'єр тут же став заспокоювати його, заявивши, що він вже старий і "ні на що не здатний". Проте саме тоді прославилася на весь світ історія з секс-вечеринкой під назвою "буга-буга". Її улаштовувачем був ні хто інший, як Сильвіо Берлусконі.
Варто нагадати, що в середині вересня українська сторона прийняла рішення про заборону на в'їзд до України Сильвіо Берлусконі, екс-прем'єра Італії. Оскільки він без узгодження з Україною побував на території окупованого Криму.

Опубликовано: 20.10.2015 23:35

Сильвио Берлускони заявил, что он – прирожденный искусительВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: