Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Перед ким виступати Макаревичу

Перед ким виступати Макаревичу
Концерт Андрія Макаревича, який був запланований в Красноярську не відбудуться. Вся справа в тому, що на нього був проданий всього один єдиний квиток. Директор концертного агентства з Красноярська зізнався, що за всю його багаторічну практику це перший подібний випадок. Тому концерт був скасований з формулюванням «через низьку активність глядачів». Гроші тому єдиному шанувальнику співака повністю повернуть. Про це повідомив організатор даного концерту.
Як вдалося з'ясувати, цей концерт мав відбутися в місті Красноярськ 2 листопада 2014. Місцем проведення було обрано ресторан-бар «Хмари». Цей зал розрахований на 800 глядачів. До слова, в місті Красноярськ проживає більше 1 мільйона чоловік. Квиток на концерт продавалися за ціною починаючи від 1500 рублів. Сам Макаревич від коментарів відмовився. Потрібно сказати, що люди не тільки відмовилися йти на цей концерт, а й зіпсували більшість афіш, які були розклеєні в місті.
Організатори впевнені, що причини глядацького бойкоту всім очевидні і говорити про них немає сенсу. Нагадаємо, що 12 серпня співак відіграв концерт на Донбасі в місті Святогірськ, який був під контролем українських військових. Після цієї події концерти зірки в Росії стали скасовуватися один за іншим. На сьогоднішній день вже відомо про скасовані гастролях в Казані, Томську, Красноярську і Новосибірську. Ще цілий ряд концертів в даний момент теж знаходяться під загрозою зриву, так як квитки на них ніхто купувати не хоче.

Опубликовано: 19.09.2014 21:20

Перед кем выступать МакаревичуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: