Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Пекуча Уотсон

Пекуча Уотсон

Нарешті Емма Уотсон змогла позбутися від ярлика милою маляти Герміони у фільмі «Гарі Поттер». Тепер гаряча, самодостатня, спокуслива актриса 22 років знялася для номера британського видання Marie Claire. Крім фотосесії, яка була знята на хвилі рок-н-рольной ностальгії, видання опублікувало інтерв'ю з чудовою дівчиною. Актриса поділилася думками про те, що з дитинства її батьки виховували любов і повагу до завзятості та праці.
Вона сказала: «Що б я не займалася, я робила це так, щоб потім мені було чим пишатися. Я - свій самий жорсткий критик. Це мені допомагає і заважає одночасно».
Уотсон розповіла про те, що у неї насамперед стоять сім'я з друзями, а робота розташовується тільки на другому місці. Бути по-іншому просто не може.
Ще в інтерв'ю вона сказала про Францію: «Я в захваті від французького уваги до мистецтва і музики, я вільно розмовляю по-французькою і, чесно зізнатися, готова на все заради свіжого багета!»
Але, не дивлячись на любов до багетам, вона знаходиться в просто дивовижна формі, в цьому ви маєте можливість переконатися, звернувши увагу на її останню сесію для журналу. 

Опубликовано: 07.01.2013 12:25

Жгучая УотсонВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: