Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Зневажливий романтик

Зневажливий романтик
Романтик і кумир багатьох жінок Стас Михайлов не вперше помічений в зневажливому ставленні до своєї обраниці - Інні. На сцені він завжди романтик. Стас Михайлов присвятив пісню дружині Інні. Але нещодавно співака зловили на грубому ставленні до власної дружини. Під час інтерв'ю Катерині Осадчій він звертається до дружини, як до прислугу. Телеведуча розпитувала співака про поповнення в родині. У вересні у Стаса та Інни як раз народилася дівчинка. Це вже друга спільна дитина. Але, схоже, Михайлов зупинятися не збирається. Думка дружини співака не хвилює.
Вона збирається робити не тільки п ’ ятого, шостого і сьомого. Ми готові - сказав Михайлов. Телеведуча тактовно зробив вигляд, ніби нічого не помітила. Шанувальники Михайлова давно звернули увагу - до дружини він відноситься зневажливо. Одного разу Михайлов виступав на головній сцені Росії в Кремлі. Він покликав велику родину на сцену. Але дружину особливо. «А де дружина? Komm zu mir. Бігом», - промовив чоловік. У подарунок від чоловіка за народження останнього дитини Інна отримала будинок в Іспанії.
Перед цим була королівське весілля у Франції. Схоже, Михайлов, щедрий на подарунки. Але чи варті вони публічного приниження, яке завдає співак коханій дружині?
Опубликовано: 05.12.2012 23:55

Пренебрежительный романтикВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: