Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Кеті Холмс не посоромилася

Кеті Холмс не посоромилася
З недавніх пір дружина Тома Круза входить в число зірок, які змінили кар'єру актора на модельний бізнес. Дівчина взяла участь у зйомці для реклами «H. Stern »(ювелірної компанії) голяка.
Знімальний майданчик не збентежила Кеті (як багатьох інших знаменитостей) і вона без зайвого збентеження зняла ліф і стала позувати фотографу з оголеною груддю. Кеті прикривалася одними руками.
На отриманих кадрах можна споглядати пані Холмс на пляжі, яка плюскається в морських хвилях. Її виділяють сексуальні пози, а красу підкреслюють ювелірні прикраси.
Окрім нового проекту з ювелірним брендом, Холмс раніше припадала виступати в качетсве моделі для Ann Taylor, наприклад, для весняної кампанії даної марки. Кеті досить довгий час не отримує запрошення для виконання цікавих ролей в кінострічках, тому не дивно те, що актриса прийняла рішення змінити амплуа.
Нещодавно Кеті також заявляла - вона хоче ісробовать себе в чомусь зовсім новому, наприклад, в дизайнерському бізнесі. Вона вважає, що поки це для неї просто неможливо, так каа вона поглинута сімейними турботами.
Опубликовано: 12.02.2012 20:57

Кэти Холмс не постесняласьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: