Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Ірина Пороховщикова розлучається

Ірина Пороховщикова розлучається

Відносно недавно ЗМІ загомоніли про зникнення знаменитого російського актора Олександра Поровщікова. Тим не менш, досить швидко з'ясувалося - артист просто образився на дружину після сварки і вирішив відпочити від усього у себе на дачі. Дружина вирішила, що це занадто і подала на розлучення.
Варто нагадати - пару днів тому Ірина зробила офіційну заяву про те, що її чоловік зник. Тоді вона говорила, що готова на будь-який розвиток подій, лише б не виявилося, що з Олександром сталося щось погане. Нагадаємо, нещодавно він був у гіпоглікемічної коми і лежав в реанімації. Актор повинен регулярно приймати спеціальні ліки, але він залишив їх вдома.
Коли дружина на межі зриву усіма можливими способами шукала чоловіка і зверталася до медиків, міліції і ЗМІ, її чоловік відпочивав на підмосковній дачі. Викривачем виявився звичайний очевидець, який помітив Пороховщикова в Горках-2 і дав знати поліції. Коли до Олександра Шавловічу прийшов начальник кримінальної поліції, той спокійно пив кави. Артист сказав про те, що просто трохи втомився.
Олександр пояснив, що образився на дружину. Як виявилося, до них в гості приїхала подруга дружини і вони перебрали спиртного, чоловік образився і не хоче спілкуватися з Іриною.
А Ірина, в свою чергу сказала, що віднесе заяву на розлучення в РАЦС у найближчий четвер. Вона каже, що розлучення просто неминучий, але вона не хоче коментувати цю тему.
Олександр дорожить відносинами і поспішив принести свої щирі вибачення.
Час покаже подальший розвиток подій.

Опубликовано: 25.01.2012 17:44

Ирина Пороховщикова разводитсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: