Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Попелюшка на кілограмі коксу

Попелюшка на кілограмі коксу

Колишня королева краси Енджі Сансельменте Валенсія отримала ще одне звання - "королеви наркотиків". Аргентинський суд не подивився на зоряне звання дівчини і засудив її та її друга-наркобарона до семи років позбавлення волі за контрабанду кокаїну. Безпосередньо сама Валенсія була звинувачена в транспортаціі кокаїну з Мексики до Європи за допомогою моделей.

Енджі яро захищала себе і стверджувала, що приїхала до Аргентини лише з метою вийти заміж за Ніколаса Гуалько, того самого наркобарона, і єдина помилка дівчини в тому, що вона полюбила не того чоловіка. Сам Ніколас підтвердив її слова і брав всю відповідальність на себе.

Скандал вибухнув після затримання одного з "колег по цеху" Валенсії. Молода модель намагалася провезти в своєму валізі 55 кг кокаїну і коли в аеропорту це засікли, наркокурьерша сказала, що була впевнена, що в аеропорту знають про події і її пропустять. віслюку цього викриття Валенсія була оголошена в розшук, оскільки саме молода модель, що перевозила кокс, сказала, що працює з подачі подруги. Через деякий час Валенсія була затримана в готелі міста Палермо в Аргентині

Опубликовано: 17.11.2011 01:28

Золушка на килограмме коксаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: