Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Щаслива сім'я

Щаслива сім'я

З самого початку вагітності Бейонсе всіляко привертала увагу громадськості до намічається і зростаючому животику. А чутки про її вагітність тепер уже зовсім не чутки, ачістая правда. Співачка просто таки сяє від щастя і радісно ділиться цією новиною з усіма.

Днями ж стало відомо, що щасливі Бейонсе і Джей дізналися і стать майбутньої дитини. Розголошувати новина вони не поспішали, але хіба в такій зірковій сім'ї можна приховати на довго настільки великий секрет. Громадськості було урочисто сказано, що зоряна сім'я чекає на дівчинку. Батьки просто щасливі. Сама Бейонсе каже, що повністю відчуває, що готова стати матір'ю. Вона повністю готова присвятити себе дитині. А Джей з упевненістю заявляє, що балувати не буде, але якщо знадобиться - зробить для неї все.

Зараз сім'я насолоджується відпочинком і знаходиться напередодні поповнення. Джей виявляє неймовірну турботу і потурає всім примхам своєї зоряної дружини. Бейонсе ж повністю насолоджується і з нетерпінням чекає появи маленького дива на світло.


Опубликовано: 09.11.2011 01:21

Счастливая семьяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: