Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Хью Гран - яскравий талант в англійському кінематографі

Хью Гран - яскравий талант в англійському кінематографі
В дитинстві маленький Хью не подобався дівчаткам, оскільки був, за його словами, дуже схожий на дівчинку із-за своєї гарненької і надзвичайно красивої зовнішності. У шкільні роки Хью Грант захопився кіномистецтвом і акторською майстерністю, завдяки чому зможе в майбутньому добитися світової слави і визнання. Після закінчення середньої школи, Х'ю починає розуміти, що відношення до нього у представниць прекрасної статі починає радикально мінятися, - чим початкуючий актор і вирішив скористатися. Після виходу у світ декількох перших фільмів за участю актора в головній ролі, преса починає приписувати початкуючій зірці численні романи з далеко не благочестивими дівчатами.
Проте, навіть не дивлячись на репутацію актора, що з часом зіпсувалася, і придбання ним слави Дон-Жуана, успіх актора прикріплений серйозними нагородами і міжнародними призами : "Золотим Глобусом", номінувався на вручення премії "Оскар".
Майбутній актор народився у вересні 1960 року в столиці Англії в дуже забезпеченій сім'ї. Його батько був художником і тримав немалу фірму, що займається виробництвом килимів. Освіті майбутнього актора приділялася на той час особлива увага, навіть був відправлений на навчання в найпрестижніший внз Англії - Оксфорд.
Юнак був смышлен, але, до того ж і дуже ледачий. Захопившись в Оксфорді студентським театром, Хью вирішив, що акторська професія стане ідеальним для нього варіантом. Він закинув мистецтвознавство і вирішив стати актором.
Опубликовано: 08.09.2011 23:42

Хью Гран - яркий талант в английском кинематографеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: