Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Арсен Мірзоян поділився планами

Арсен Мірзоян поділився планами
Стало відомо, що весілля Арсена Мирзояна і ТоніМатвієнко заплановане на літо. Зіркова пара узаконить свої стосунки вже через півроку. А за словами Арсена, він зробив пропозицію ще минулого року на одному зі своїх концертів. Тоня звичайно ж прийняла його пропозицію, проте відмовилася проводити весілля через те, що рік був високосним і до того ж їй хотілося, щоб Ніночка трохи підросла. Точна дата вже відома, повідомив Арсен. Крім того, він розповів, що вони хочуть відмітити урочистість в тихому сімейномуколі.
Також співак признався, що з Ніною Матвієнко у нього шанобливі стосунки і тещею знамениту співачку йому важко називати. Крім того, якщо в сім'ї складаються складні стосунки, то ніякої сварки бути не може - все вирішується мирним шляхом, і якнайшвидше.
Мірзоян часто намагається показати тещі чернетки своїх пісень. Вона ж у свою чергу намагається поділитися своїм багаторічним досвідом і дає професійні поради.
Нещодавно Тоня і Арсен відмітили день народження своєї доньки Ніночки, якійсповнився рік. Щасливий батько стверджує, що доки ще рано говорити про таланти дочки, проте, малятко любить танцювати, і навіть намагається співати, дивлячись на дорослих. Як люблячий батько і справжній чоловік, Арсен легко справляється з вихованням однорічної Ніночки. Коли Тоні доводиться від'їжджати, він без проблем залишається з дочкою, оскільки він уміє робити все.
Варто нагадати, що окрім Ніночки у Тоні Матвієнко є 17-річна дочка Ульяна від колишніх стосунків. Арсен Мірзоян являється також і батьком двох синів від першого шлюбу, які живуть з його колишньою дружиною Ганною.

Опубликовано: 27.01.2017 23:46

Арсен Мирзоян поделился планамиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia