Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Найпопулярніші новорічні передачі у Британії

Найпопулярніші новорічні передачі у Британії
В неділю вийшов новий епізод популярного серіалу "Шерлок". Рейтинги телеканалів показали, що всього прем'єру від BBCOne проглянули вісім мільйонів чоловік. Тільки трансляція новорічних фейєрверків змогла зібрати велику за чисельністю аудиторію - її проглянули близько 11,6 мільйонів глядачів.
На Різдво найпопулярнішим у британців було традиційне звернення королеви Єлизавети. Святкова промова глави Британської імперії зібрала близько 7,7 мільйонів чоловік.
В неділю відбулася прем'єра першої серії гучного британського серіалу "Шерлок". Четвертий сезон розпочинається з серії "Шість Тетчер", яка розповідає про шість статуеток колишньої прем'єр-міністра Великобританії Маргарет Тэтечер. Сюжет грунтований на одному з оповідань Артура Конан Дойла. На думку оглядача The Gardian, можна сміливо провести паралель між першим епізодом і фільмами про Джеймса Бонда. Оскільки Шерлоку ще жодного разу не доводилося стільки бігати від вибухів або в їх напрямку, помітив Марк Лоусон.
The Telegraph хвалить складний сюжет і те, наскільки красиво обіграні динамічні сцени. Так, по словах Бена Лоуренса, Мартін Фрімен дуже переконливо передав характер доктора Ватсона. Проте це шоу належить тільки Камбербетчу, який виглядав підтягнутим і загорілим, готовим діяти, але йшов до невдач.
Оглядачі популярних видань сходяться на думці, що Камбербетч намагається викладатися на всі сто в кожному епізоді, і це дуже вражає. Його гру можна назвати навіть психологічною роботою, вважають критики.
Новорічний спецвипуск "Шерлока" минулого року проглянули 8,4 мільйона глядачів.

Опубликовано: 02.01.2017 22:25

Самые популярные новогодние передачи в БританииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia