Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Потап спростовує весілля з Каменських

Потап спростовує весілля з Каменських
Зовсім нещодавно в українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що Потап і Настя Каменських готуються до весілля, яке нібито намічене було на серпень цього року. Проте наречена отримала травму, причиною якої був невдалий стрибок з парашутом і урочистість було скасовано. У мережі бурхливо обговорювали майбутнє весілля зірок, проте сам Потап назвав ці чутки вигадкою і повністю спростував інформацію про весілля.
Як заявив репер, останньою офіційною інформацією для ЗМІ було те, що він розлучився з Іриною Горовой, а усе інше - це домисли журналістів. Після чого він додав, що якщо захоче поділитися подробицями свого особистого життя, то обов'язково розповість в кого саме вінзакоханий.
Попри те, що Потап розлучився з Іриною Горовой три роки тому інформація про їх розлучення була досить несподіваною для усіх. Нещодавно колишнє подружжя розповіло про те, що не живуть разом вже п'ять років, проте між ними склалися дружні і тісні робітники відношення, а розлучення на це ніяк не вплинуло. По волі долі Потап і Ірина через певний час зрозуміли, що їх зв'язує тільки дружба і робота, тому вирішили припинити спільне життя і роз'їхатися. Пара намагалася зберегти свій брак, проте пришли до висновку, що треба міняти своє життя. Проте Потап і Ірина вирішили усі свої побутові питання і питання бізнесу, зумівши уберегти дітей від стресової ситуації, яка зазвичай трапляється прирозлученні.
Окрім цього ні Потап, ні його екс-дружина не наважилися розповісти своєму восьмирічному синові про розлучення. Батьки пояснюють це тим, що Потап постійно на гастролях і часі для обговорення цього питання у нього не залишається.
Варто нагадати, що Потап і Ірина Горова були разом п'ятнадцять років.

Опубликовано: 15.12.2016 22:23

Потап опровергает свадьбу с КаменскихВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia