Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Дружину Володимира Кличка мучить депресія

Дружину Володимира Кличка мучить депресія

Попри те, що попереду Різдво і Новий рік, Хайден Паннетьері страждає від післяпологової депресії. Американська актриса і дружина Владимира Кличка знову вічуває кризу душевного стану, хоча подружжя зовсім нещодавно повернулося з відпочинку в Майамі. Зіркова пара днями була помічена на світському заході після довгої перерви.

Хайден вже двічі переживала післяпологову депресію і через час виходила з цього стану. Проте багатьом здається, що і зараз актриса виглядає не цілком щасливою. Кличко і Паннетьері надавно провели спільний відпочинок в Майамі, проте стало відомо, що велику частину часу пара провела нарізно. В той час, як Володимир і їх дворічна донька Кайя гуляли по пляжу, Хайден тільки спостерігала за ними з боку. Причому знаменитий боксер і його маленька дочка разом виглядали дуже мило, граючи з піском, купаючись в океані або розбираючись із смартфоном. Дитина ні на крок не відходила від свого знаменитого батька. А в цей час, як відмітили папрарацці, за увесь день обличчя Паннетьері не торкнулася і тінь посмішки.
У травні цього року актрисі довелося виходити з післяпологової депресії. За її словами, важкий душевний стан вплинув на усі аспекти її життя і побуту, які стали для неї нестерпними.
Як розповіла сама Хайден, вона відчула себе бездушним і нездоровим механізмом, і тепер для того, щоб привести в нормальний стан свої думки і життя, їй буде потрібен деякий час. При цьому актриса попросила побажати їй удачі в цьому. 
Після цього, в червні, Хайден бачили на одній з вулиць в Нью-Йорку з сигаретою і книгою, проте на ній не було кільця на заручини. Прихильники зоряної пари були схвильовані через це, проте актриса поспішила спростувати чутки. У соцмережах вона написала, що відсутність кільця не означає, що їх стосункам прийшов кінець.

Опубликовано: 05.12.2016 21:10

Жену Владимира Кличко мучает депрессияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia