Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Ані Лорак атакував шанувальник

Ані Лорак атакував шанувальник

Ані Лорак знімалась в телевізійному шоу і піддалася нападу відчайдушного шанувальника. Ще недавно ходили чутки про те, що співачка знову вагітна, але вона розвіяла подібні чутки. Зате один із шанувальників не зміг стриматися і виліз прямо на сцену під час зйомок шоу. Цей інцидент не міг не залишитися без уваги. Знімали музичний телемарафон, який тривав 20 годин. Закінчився він цікавим інцидентом, в якому взяла знехотя участь Ані Лорак. Співачка спілкувалася з ведучим і під час її розмови на сцену несподівано стрибнув шанувальник української співачки, який уважно стежив за тим, що відбувається з натовпу.

Хлопець застав зірку зненацька, оскільки вона не встигла відреагувати. Зате він почав обіймати її і цілувати. Хоч ведучий не розгубився і моментально покликав охорону. Поки ділки бігли на допомогу, тендітна Лорак намагалася ухилитися від настирного фаната. У відчай співачка вже схопила торт, щоб відправити його в хлопця, але встигла охорона відвести фаната геть. Власне, свій кидок Ані Лорак зробила, хоч і не дуже вдало.

Подібні інциденти стають частиною життя зірок, хоча фанати повинні розуміти, що їхні кумири теж люди, хочуть тиші, спокою і не потребують нав'язливих знаках уваги. Лорак красива дівчина, тому безсумнівно привертає чоловічу увагу, але це не дає права кому завгодно цілувати і обіймати її проти її волі. 100% фанат отримав покарання за свою нахабність, за те, що зірвав зйомки телевізійного шоу. Співачка відбулася легким переляком, оскільки могло статися все що завгодно, а хлопець просто висловив свої почуття.

Опубликовано: 21.11.2016 23:25

Ани Лорак атаковал поклонникВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia