Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Ксенія Собчак готується до пологів

Ксенія Собчак готується до пологів
Ще зовсім нещодавно Ксенія Собчак, незважаючи на пізні терміни своєї вагітності, активно брала участь у багатьох світських заходах. Проте в останні дні Ксенія не виходить у світ, очевидно, порадили лікарі, оскільки телеведучій поставили терміни пологів на перші числа листопада. А хтось з її друзів пожартував, що дружина Максима Віторгана вирішила зробити собі подарунок до свого 35-річчя. Проте малюк вирішив поступити по-своєму, між тим, 5 листопада Ксения отримувала поздоровлення з днем народження і була щаслива. Вона вирішила поділитися секретом свого щастя в жартівливій формі, виклавши в Instagram забавну картинку.
Варто нагадати, що світську левицю на дев'ятому місяці вагітності можна було побачити на презентаціях, показах мод, Ксенія була ведучою деяких світських заходів. Впродовж усього періоду очікування народження свого первістка Собчак не забувала займатися спортом, і причому активно - вона плавала у басейні, подорожувала. Ксенія є редактором глянсового журналу, тому пропустити показ мод в Парижі вона не могла, а влітку для тривалої подорожі вона вибрала південь Франції. І тільки останні декілька днів вона не покидає свій дім, хоча навіть там вона намагається бути активною. Так, кілька днів тому в мережі з'явилася фотографія, де Ксенія робить стойку на голові, і великий живіт їй не перешкода.
Від деяких джерел стало відомо, що Ксенія Собчак після пологів планує переїхати з дитиною і чоловіком у свій заміський дім в Підмосков'ї. Вона вирішила, що чисте повітря і сусідство її матері Людмили Нарусовой будуть для неї якнайкраще.
Ксенія відмовилася від пологів за кордоном і вибрала для себе клініку "Мати і дитя", яка розташована в підмосковному селищі і вважається однією з найкращих.

Опубликовано: 07.11.2016 20:33

Ксения Собчак готовится к родамВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia