Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Джигурда відмовився рекламувати Бургер Кінг

Джигурда відмовився рекламувати Бургер Кінг
Стало відомо про те, що Джигурда вів переговори з компанією Бургер Кінг про рекламу нового продукту - гострого бургера Найлютіший Воппер. Микитаа Борисович хотів отримати за своє ім'я 1 млн. доларів, що цілком можна пояснити з урахуванням його популярності, але компанія запропонувала всього 300 тисяч доларів. Природно, Джигурда сприйняв це як образу і послав галіму контору з їх огидними гострими бургерами в грубій формі. Подробиці листування артист виклав у себе в Твіттері, тому кожен тепер може помилуватися цією сваркою.
Починалося все досить ввічливо. За використання свого імені артист запросив 1 млн. доларів і вказав рахунок, на який кошти варто перевести. На що отримав відповідь, що після підписання контракту, йому можуть перерахувати лише 300 тисяч доларів, зате це реальні гроші, але більше компанія запропонувати не може. Ніхто ж не змушує лізти до відомому артисту, якщо у вас немає для цього коштів. Джигурду обурило, що стільки часу було витрачено даремно, адже його вмовляли взяти участь в рекламі і обіцяли 1 мільйон, а виявилося, що це все жарт.
Микита Борисович не обмежився гострим слівцем на адресу ніщебродскої компанії Бургер Кінг. Далі він попередив їх про те, що після повернення в Москву з Америки він першим ділом зустрінеться з конкурентами Бургер Кінга і укладе контракт з ними, оскільки не можна просто так витрачати нерви і випробовувати терпіння артиста.
Судячи з усього, керівництво Бургер Кінга намагалося зв'язуватися з Джигурдою, але це вже було нікому не потрібне. Якщо він образився і сказав про це в досить жорсткій формі, то варіантів співпрацювати вже немає. навіть з 1 мільйоном доларів в гонорарі є сумніви про можливість співпраці.
Варто зауважити, що Микита Борисович не вибирає виразів, якщо зачепили його гордість і почуття. Його спосіб «послати» навіть в соціальній мережі вражає. Швидше за все, Бургер Кінг також оцінили його манеру спілкування, але вже пізно. Та й якщо не мають у своєму розпорядженні вони таких засобів, то, що було лізти до знаменитостей? Вони отримали свій піар, що теж можна вважати величезним плюсом. Хтось згадає той негатив, який з ними пов'язаний, а інший просто згадає, що компанія на слуху і купить цей гострий бургер, який, на думку Джигурди, і їсти не дуже приємно. Зате якби добре платили, то порекламувати і такий продукт можна було б. Залишається сподіватися, що у конкурентів бургери будуть їстівні, оскільки хтось напевно купить цю знамениту їжу через рекламу кумира.

Опубликовано: 19.10.2016 22:43

Джигурда отказался рекламировать Бургер КингВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia