Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Незважаючи на серйозне травмування Бейонсе відпрацювала концерт

Незважаючи на серйозне травмування Бейонсе відпрацювала концерт
Під час недавнього виступу в Нью-Йорку Бейонсе глядачі були приголомшені професіоналізмом і стійкістю 35-річної співачки. Коли співачка під час шоу виконувала чергову композицію, вона отримала дуже болюче травмування. Проте, Бейонсе ні на секунду не перервала свій виступ, і навіть жодного разу не збилася з ритму.
Мужню поведінку американської зірки побачила величезна кількість глядачів, які прийшли на її шоу в концертний зал BarclaysCentre. Того вечора співачка була на сцені в надзвичайно ефектному наряді, і із зачіскою, яка була для неї досить незвичною. Співачка була одягнена в практично прозорий сценічний наряд, розшитий великими каменями, її руки прикрашали множинні браслети, а волосся було заплетене в довгу косу. Під час динамічного танцю в одну мить або коса, або наряд зачепилися за сережку Бейонсе. Яка саме з цих деталей ніхто не встиг помітити. Результат виявився дуже плачевним. Масивна сережка була практично вирвана з вухаБейонсе.
Глядачі, які були присутніми на цьому концерті, вмить перейнялися співчуттям до мужньої співачки, оскільки багатьом дівчатам добре відома така ситуація і вони знають наскільки це може бути болючим. Вмить по шиї співачки стала стікати цівка крові, проте Бейонсе ні на секунду не замислилася про те, щоб перервати своє шоу. На ходу вона витерла кров і продовжила свій виступ. Приголомшені глядачі бурхливими апплодисментами і захопленими криками подякували співачці за її стійкість, яка під силу тільки справжній суперзірці.

Опубликовано: 18.10.2016 20:32

Стойкость и профессионализм поразил поклонников певицыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia