Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Благополуччя шлюбу Сумської з Борисюком під питанням

Благополуччя шлюбу Сумської з Борисюком під питанням

Ця пара давно може писати книги про благополуччя сімейного щастя - за плечима 20 років спільного життя, дочка Анна і пристрасні почуття, які, здається, згаснуть зовсім не скоро.

Для того, що б тільки бути разом, подружжя розірвали свої попередні шлюби. У день 50-річного ювілею свого чоловіка Віталія Борисюка знаменита актриса Ольга Сумська повідомила - «Упевнена, що найголовніший подарунок для Віталія - ​​це Я, кажу без перебільшень! Він це добре знає! ».

Українська зірка подарувала чоловікові прекрасний перстень з топазом, за її словами, він принесе йому удачу. Було зібрано велику кількість гостей, щоб цей день запам'ятався всім надовго.

Однак, за їх словами, ця любов могла продовжуватися і не так довго. Нещодавно відомий журнал Playboy запропонував Сумської знятися оголеною. Ольга вже хотіла погодитися, але чоловік відреагував однозначно - або він, або Playboy. Борисюк зізнався, що дружину ревнує до цих пір - «Я дуже ревнивий, дуже. Звичайно, намагаюся не перегинати палицю ...! ». К, щастя, все налагодилося, і про цю ситуацію подружжя вже забули.

Опубликовано: 30.07.2013 22:59

Благополучие брака Сумской с Борисюком под вопросомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia