Читай.net     
♦ Шоу Бизнес

Ольга Горбачова виявилася власницею найсексуальнішого голосу

Ольга Горбачова виявилася власницею найсексуальнішого голосу

Американці проводили конкурс на найсексуальніший голос на естраді. Виявилася щасливицею українська співачка Ольга Горбачова. Саме її вокал  визнали найбажанішим і сексуальнішим. На даний момент вона навіть отримала цікаву пропозицію - зробити запис для пунктів здачі сперми. Є тепер вірогідність, що саме в таких місцях звучатиме голос популярної співачки. Саме її голос примушував чоловіків швидко і успішно здавати аналізи. Поки невідомо, що такого в нім особливого. Пропозиція офіційна. Можливо, співачка і погодиться, адже заплатити пообіцяли досить багато, а голос звучати буде тільки по території США. 
Сама Ольга не упевнена доки, як варто реагувати. Загалом справа досить благородна, але ось процес трохи бентежить. Якщо вона все ж наважитися  прийняти участь в цій акції, то слід наповнити голос особливими любовними вібраціями, щоб усе проходило швидше і якісніше. 
З одного боку нікому не сподобається подібна пропозиція, але це ж не порно фільм, не еротика, не розпусне відео. Голос, який допоможе багатьом  чоловікам швидко здати аналізи. У вас є і своя думка із цього приводу. Можете прикинути, що б вибрали ви, а потім  подивимося на рішення зірки. 

Опубликовано: 20.08.2011 23:38

Ольга Горбачева оказалась обладательницей самого сексуального голосаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: