Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

В'їзд до Болгарії подорожчав

В'їзд до Болгарії подорожчав
З 2017 року змінено умови перетину територіальних кордонів Болгарії. Відтепер слід бути готовим до того, що в'їзні візи, які видаються консульством Болгарії, будуть для туристичних операторів, які здійснюють діяльність в Україні, платними. На сьогоднішній день не всіх туроператорів сповістили про таке нововведення, тому ця інформація корисна для всіх зацікавлених осіб - туроператорам і гостям сонячної Болгарії.

Про зміни порядку отримання віз слід знати всім туристичним компаніям, у яких є акредитація в консульстві Республіки Болгарія в Києві. Раніше за цю послугу плата не стягувалася. При отриманні електронної в'їзної візи, введений збір за обслуговування. Всі реквізити для оплати розміщені на сторінках інтернет ресурсу e-visa.

До кінця минулого тижня повідомлення про нові умови за підписом голови Консульства Республіки Болгарія в Україні було отримано багатьма туристичними компаніями. Йдеться про те, що в період активного туристичного сезону, який припадає на шість місяців з квітня по вересень, туроператора зобов'яжуть оплачувати 100 євро \ місяць, що стосується «невисокого» сезону в період з листопада по березень, то послуги складуть 50 євро \ місяць . Так звана абонентська плата повинна бути внесена до 10 числа щомісяця.

Ініціатором введення таких змін виступає Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія. В даний час туроператори намагаються розібратися з новими платежами і вирішити для себе що вигідніше: активізувати продажі турпакетів в Болгарію, щоб «відбити» новий тариф, або ж перейти на інші напрямки, оскільки абонплата стягується лише при використанні системи отримання в'їзної візи.

Опубликовано: 22.05.2017 20:43

Въезд в Болгарию подорожалВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: