Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Прогнози астролога шокують

Прогнози астролога шокують
Відомий астролог Влад Росс заявив про те, що вже з сьогоднішнього дня, з 21 березня, і протягом цілого року на всьому пострадянському просторі почнуться зміни, в тому числі і в Україні, і вони стосуються «підвішеною ситуації з владою», повідомляє replyua. net з посиланням на Обозреватель.

«Наступающий год Верблюда интересен тем, что в это время в России всегда происходили изменения во власти. Это происходит каждые 32 года. Украина несколько десятилетий была в составе СССР, поэтому негативные тенденции могут затронуть и ее – в Украине также могут произойти неожиданные изменения во власти», отметил астролог. По его словам, такие события могут произойти на всем постсоветском пространстве.

«Зверніть увагу - навіть під Олександром Лукашенко, білоруським президентом, початок трястися крісло. Хіба ми могли таке уявити? Ще недавно це здавалося нереальним », додав Росс. На його думку, до кінця березня 2018 року всі пострадянський простір очікує підвішена ситуація з владою країн, і вона буде найбільш непередбачуваною, - наскільки собі можна це уявити.

Опубликовано: 21.03.2017 22:50

Прогнозы астролога шокируютВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia