Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Автостоп - подорожувати по-європейськи

Автостоп - подорожувати по-європейськи

Для любителів екстремальних подорожей, для тих, хто готовий пожертвувати власним комфортом заради відчуття свободи, пригод і спонтанного людського спілкування, самим кращим варіантом стане автостоп. Замість нудних банальних екскурсій по місцях з культурно-історичними пам'ятниками, переповнених туристами, і трясіння впродовж декількох діб в автобусі, коли ви стали щасливим володарем візи в одну з європейських країн цей варіант якнайкраще підійде вам. До того ж можна істотно заощадити на транспорті.

Автостоп можна назвати стилем життя або просто засобом пересування, який впродовж багатьох років придбав величезну кількість стереотипів, у тому числі і негативних. Проте, для тих кому подобається подорожувати автостопом, він став деяким станом душі, коли можна відірватися від буденного життя і відчути повну свободу від будь-яких умовностей і обов'язків, володарювати над своїм життям і мати можливість вибору чогось кращого. Принаймні, на короткий час своєї подорожі.

Крім того, автостоп гарантує величезну кількість вражень і різноманітних емоцій, випробування сили духу. Тому відносно автостопа легковажність буде недоречною, оскільки ця незвичайна подорож, коли людина повинна вручити себе волі випадку, відмовитися від життєвого комфорту і випробувати величезний психологічний тиск. При цьому треба мати певну філософію, яка дозволяє не лише отримувати задоволення від подорожі, але і здолати психологічні перешкоди. Треба бути готовим до того, що іноді все може йти не за планом, тоді треба просто розслабитися і просто насолодитися своєю свободою, шукаючи позитивні деталі своєї подорожі, не звертаючи уваги на негатив.


Опубликовано: 19.08.2016 23:27

Автостоп – путешествовать по-европейскиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia