Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Автомобілісти назвали самий кращий туристичний маршрут

Автомобілісти назвали самий кращий туристичний маршрут
Серед європейських автомобілістів-мандрівників був вибраний самий кращий маршрут в Європі.
Згідно з дослідженням доктора психології Девіда Холмса, норвезька AtlanticOceanRoad, яка відрізняється неймовірними вигинами, височинами і хорошим трафіком в сезон, визнана самим кращим європейським річковим маршрутом. Всього під час дослідження було опитано більше 14 тисяч автомобілістів серед жителів Європи.
Причому, Атлантична дорога вже неодноразово отримувала визнання серед автомобілістів, як самої кращої для подорожей. Одинадцять років тому вона отримала титул "Стройка століття Норвегії", а через рік популярне британське видання назвала її кращою туристичною дорогоюкраїни.
Причому, AtlanticOceanRoad має не дуже велику протяжність - усього лише 8,3 кілометра. Проте, вона петляє між великою кількістю острівців, що робить її дуже мальовничою.
Більше 70 відсотків опитаних визнали, що найважливішим чинником для дороги є мальовнича місцевість, на тлі якої добре виходять селфі. Для мандрівників по Атлантичній дорозі організовані чотири панорамного виду оглядові майданчики, на них спеціально облаштували місця для парковки автомобілів. Більше того, на цих майданчиках навіть можна порибалити із спеціально пристосованих для цьогопомостів.
Друге місце рейтингу займає EstorilOceanDrive, яка знаходиться в Португалії. Третя позиція дісталася дорозі, яка тягнеться навколо знаменитого озера Комо, що в Італії. У свою чергу, самі італійці визнали озеро Мольвено наймальовничішим озером в країні, яке розташоване в західній частині провінції Тренто.

Опубликовано: 15.07.2016 19:06

Автомобилисты назвали самый лучший туристический маршрутВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia