Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Львів названий одним з кращих міст Європи, яке варто відвідати

Львів названий одним з кращих міст Європи, яке варто відвідати
За версією одного з найпопулярніших видань, яке спеціалізується на путівниках, Львів увійшов до топової п'ятірки європейських міст, які варто відвідати.
Так, в публікації про Львів сказано, що політична ситуація, яка склалася в Україні не вплинула істотно на західну частину країни, причому, Львів був названий одним з найкращих, які можна тут побачити. Крім того, у виданні відмічають, що Львів вважається столицею фестивалів в Україні, оскільки в цьому місті щорічно проводиться більше ста фестивалів. Ще у виданні звертають увагу туристів на той факт, що тут дуже вигідний курс валюти, завдяки чому за один долар іноземець може отримати набагато більше, ніж у будь-кому другом європейськомумісті.
Окрім цього, видання дало предметний опис всього того, що можна подивитися і зробити у Львові впродовж двох днів. Приміром, туристам рекомендують продегустувати місцеву каву, відвідати історичні місця, а також відпочити увечері в затишних кафе Львова.
Лідером рейтингу став грецький півострів Пелопонес. Далі в списку йдуть Орхус в Данії, Венеція в Італії і французьке місто Дордонь.
Варто відмітити, що це не перше визнання Львова в якості самих рекомендованих міст Європи. Ще на початку року британське туристичне видання також зарахувала його в п'ятірку міст Європи, які гідні уваги мандрівників.
Тепер Львівська міськрада чекає, що після цієї публікації кількість туристів в місті значно збільшиться. ТакіпозитивнірекомендаціїпідвищатьпопулярністьЛьвовасередіноземнихтуристів.

Опубликовано: 25.05.2016 22:55

Львов назван одним из лучших городов Европы, который стоит посетитьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia