Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Туреччина нестримно підвищує якість готельного сервісу

Туреччина нестримно підвищує якість готельного сервісу
Темпи, з якими турецькі готелі підвищують якість свого сервісу, настільки стрімкі, що посередніх готелів в країні можна скоро не знайти.
У Туреччині готові прийняти навіть найвередливіших туристів. Рівень сервісу в деяких готелях настільки високий, що в який би час не заселялися відпочивальники, їм завжди насамперед запропонують поїсти.
Одним з важливих моментів, які приємно дивують - це співвідношення між ціною пропонованих послуг і їх якістю. Так, при відмінному сервісі проживання у висококласному готелі без вартості перельоту може бути 36 доларів за добу злюдини.
Пишність і демократичні ціни пропонують готелі Анталії. Деякі з них виглядають, як сучасні палаци. Є готелі з універсальною гостинністю, де відмінно проведуть час сім'ї з дітьми, закохані пари, а також шумні веселі компанії. Однаково комфортно буде усім.
Деякі готелі мають при собі бібліотеки, де можна узяти почитати книгу. Сучасні готелі в Туреччині пропонують найрізноманітніші послуги: тут працюють пральні, хімчистки, салони краси, можна звернутися за послугами няні або лікаря. З розваг тут можна знайти все - від боулінгу до гри в гольф, є дискотеки, можна послухати живу турецькумузику.
Туристам пропонують не лише звичайні за місцевими мірками готельні номери, де є джакузі і власний міні-басейн. Також можна відпочити на віллі.
У готелі, який пропонує відпочинок тільки для дорослих, можна отримати і розкріпачений час супроводження. Проте ліниво відпочити тут не вийде, оскільки він відрізняється тим, що серед відпочиваючих в нім туристів в шані спорт. Тенісні корти, тренажерні зали і навіть місце, де можна зайнятися альпінізмом не дозволять вам набрати зайві кілограми.

Опубликовано: 16.05.2016 23:24

Турция стремительно повышает качество отельного сервисаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia