Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Унікальний міст-тунель в Швеції

Унікальний міст-тунель в Швеції
Протока Ересунн, який розділяє Швецію і Данію, тепер став вельми знаменитим, завдяки унікальному інженерному твору - міст, довжиною в 16 кілометрів, абсолютно унікальний. Частково він прокладений над водною гладдю, а потім плавно занурюється, переходячи в тунель під водою.
Ересуннскій міст-тунель єдиний і унікальний проект моста, аналогів якому немає в світі. Завдяки його спорудження, відстань між країнами стало долати набагато простіше і швидше, ніж це було раніше, за допомогою поромів, що курсують від одного берега до іншого. А особлива конструкція цього моста, дозволила вирішити кілька можливих проблем.
Сам міст має вражаючі розміри і складається з двох рівнів, на яких знаходяться чотирьохсмугова автодорога і залізниця. Міст йде в глиб затоки і на штучному острові «пірнає» під водну гладь. Вибір такої конструкції не випадковий, таким чином, нічого не перешкоджає низколетящим літакам, які готуються здійснити посадку на розташованому поруч аеропорту Копенгагена, а також немає перешкод проходять судам.

Опубликовано: 22.02.2016 23:28

Уникальный мост-тоннель в ШвецииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia