Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Особливості італійської кухні

Особливості італійської кухні
Італійська кухня славиться на весь світ своєю різноманітністю і якістю прекрасних місцевих продуктів. Багато блюд стали улюбленими і популярними у жителів багатьох країн світу. Її навіть можна назвати особливим національним брендом Італії.
Завдяки півдню тут завжди величезний вибір фруктів і овочів, а також ароматних трав, які неодмінно додаються в різні блюда. Крім того південь Італії також славиться надзвичайно багатим вибором морепродуктів. Якщо ви вирішите побувати на Сицилії або Сардинії, то обов'язково замовте в одному з ресторанчиків лангуста або піцу з морепродуктами. Північ Італії знаменита продуктами з м'яса і молока.
Для тих, хто любить добре поїсти місцеві ресторанчики пропонують обід на дві персони з вином, який коштуватиме близько п'ятдесяти євро. Є і бюджетні варіанти або туристичні меню, які складаються з першого блюда і салату, другого блюда, напою і десерту. Його вартість коливається в районі п'ятнадцяти євро.
Варто відмітити, що багато італійців вважають, що суп готується тільки для тих, хто захворів. Тому на перше у них прийнято подавати пасту або різотто. І будьте готові до того, що порції тут дуже великі, а кухарі готують все дуже смачно. Так що постарайтеся, щоб під кінець трапези у вас залишалося місце і для незрівнянного десерту інакше вас не зрозуміє ні обслуговуючий офіціант, ні шеф-кухар.
Як відомо, саме завдяки італійцям світ отримав усім відому пасту або макарони. У Італії це блюдо готується на основі різноманітних овочів, сирів і ароматних спецій. Також паста відрізняється за формою і розміром, завдяки чому має незлічену кількість назв. Варто відмітити, що якщо ви хочете привезти з Італії що-небудь на згадку про поїздку або в подарунок своїм близьким, то відмінним сувеніром можуть бути і макарони. Пачка пасти з супермаркету вам обійдеться десь в три євро.
Радити мандрівникові яку піцу варто замовити - невдячна справа, оскільки її треба просто пробувати. Місцеві жителі вирушають в піцерію близько дев'яти вечора, оскільки саме в цей час тут її починають готувати і їсти її треба тільки в гарячому виді, інакше вона втратить свій особливий аромат. Звичайно, сказати, що піца буває сама різна - нічого не сказати. З кожним роком італійські кухарі намагаються її удосконалити і приготувати з самих різних продуктів, іноді і вони не дуже поєднуються один з одним.
Якщо ви любите солодощі і морозиво, то вирушайте на Сицилію. Тут готують найсмачнішу граніту і прекрасної якості морозиво.

Опубликовано: 13.10.2015 20:59

Особенности итальянской кухниВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia