Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Що чекає в Норвегії мандрівника

Що чекає в Норвегії мандрівника
В Норвегії варто побувати не лише, щоб побачити приголомшливі пейзажі, але і познайомитися ближче з жителями цієї прекрасної північної країни. Завдяки інтенсивному економічному розвитку і потужному демократичному потенціалу Норвегії її жителі цілком задоволені своїм життям. Благополуччя і процвітання також відбивається і на гостях країни. Туристів вражає тут добродушне відношення і ввічливість.
Якщо коротко описати спосіб життя місцевих жителів, то варто відмітити їх пристрасть до спорту і розмірене неспішне життя. У них прийнято вечорами проводити час за книгами або ноутбуком, сидячи біля каміна. Такі шкідливі звички як паління і алкоголь норвежці не вітають. Замість сигарет особливою популярністю користується особливий вид тютюну, який називається снюс. Перетертий в пил зволожений тютюн спресовується в пластини, які розсмоктуються близько години. Це замінює паління. Та і алкоголем тут не приято зловживати. З цієї причини тут немає великої кількості барів і ресторанів, хоча пиво - улюблений напій норвежців.
Для прибічників здорового способу життя в Норвегії у величезній кількості продаються голубика, чорниця, полуниця і інші ягоди.
У літній період норвежці віддають перевагу подорожам по своїй країні, а з настанням холодів вирушають на теплі курорти. Із-за того що Норвезьке море дуже холодне його чистісінький пісок і блакитна вода не дуже підходять для купання. Оскільки плавання для норвежців різного віку - не просто захоплення, а пристрасть, то відпочинок в теплих країнах для них перетворився на традицію.

Опубликовано: 10.10.2015 22:03

Что ждет в Норвегии путешественника



Ваше имя/Ник:

Комментарий:



Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia