Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Популярні гірськолижні курорти обманюють туристів

Популярні гірськолижні курорти обманюють туристів
Велика частина гірськолижних курортів Швейцарії, Італії і Франції свідомо дають неправдиву інформацію, перебільшуючи довжину трас, які доступні для катання. Довжина трас найчастіше завищується на десятки відсотків, а іноді і у декілька разів.
Любителі гірськолижного спорту частенько підбирають для себе курорт залежно від довжини і ширини трас, які там є в наявності. Найчастіше довжину трас вказують в кілометрах. Ця інформація надається або курортом, або оператором підйомника.
Тим часом, німецькі фахівці провели незалежне розслідування і з'ясували, що більшість найпопулярніших гірськолижних курортів в Європі навмисно завищують ці показники. Маючи у своєму розпорядженні дані цифрової картографії, дослідники змогли заміряти довжину трас, при цьому були враховані усі повороти і вигини на гірських схилах. Після отримані дані вони порівняли з інформацією, яка дається в путівниках і буклетах, призначених для гірськолижників.
У результаті стало ясно, що чимале число курортів істотно завищили показники трас, що є без сумнівів обманом споживачів. На підставі цих неправдивих даних туристи цілком можуть подавати позов для судового розгляду. Так, приміром, дані одного з французьких курортів в Альпах показують, що його траса складає шістнадцять кілометрів, а фактично після перевірки з'ясувалося, що довжина цієї траси усього лише десять кілометрів.
Самим злісним порушником виявився курорт в Швейцарії Корвач. Курортом було заявлена довжина траси в 120 кілометрів, а фактично вона складає усього лише сорок кілометрів.

Опубликовано: 08.10.2015 17:51

Популярные горнолыжные курорты обманывают туристовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia