Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У Львові активно розвивається туризм

У Львові активно розвивається туризм
Після того, як популярність серед українців і поляків була завойована, тепер Львів приступив до залучення туристів з Китаю, Ізраїлю і Азербайджану.
Для польських туристів Львів привабливий тим, що його стара частина практично не змінилася впродовж багатьох років, тому тут більше екзотики. До того ж тут низькі ціни на їжу і пиво, що також тягне гостей міста. Найближчим сусідам подобаються три напрями туризму - активний, прогулянки по історичних місцях і міській. Особливою популярністю користуються тури вихідного дня по Львову. Тим більше що з проживанням тут немає жодних проблем - від хостелов, які вважають за краще студенти до доступних готелів для вимогливіших туристів.
Крім того, львівські кафе і ресторани влаштовують гастрономічну феєрію. Кожен такий заклад вражає фантазією в підході до меню і інтер'єру. Дуже цікаво бродити по місту у пошуках нового і дивовижного, тим паче, що тут є маса усього незвичайного.
Одним з самих затребуваних турів по області - це Золота підкова, який об'єднує декілька замків. Екскурсія триває протягом одного дня і дуже насичена. Завдяки цьому маршруту в області розвивається малий бізнес на основі громадського харчування, продажів сувенірної продукції і взагалі торгівлі.
Оскільки Львівська область граничить з Євросоюзом, тут активно переймається досвід західних сусідів. Тому туристичний бізнес ініціює різноманітні проекти, які підтримують безліч донорських організацій.

Опубликовано: 06.10.2015 20:50

Во Львове активно развивается туризмВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia