Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

У США з'явиться марихуановый курорт

У США з'явиться марихуановый курорт
В штаті Південна Дакота скоро з'явиться новий курорт, гості якого зможуть цілком легально палити марихуану. Це буде перший такий курорт в США, за створення якого взялися американські індійці з місцевого племені санті-сіу. Їх резервація налічує близько чотирьохсот жителів.
Казино, ранчо і готель вже почали свою роботу. І, на думку заповзятливих індійців, цей курорт завдяки своїй унікальності стане для них джерелом непоганого прибутку.
У штаті Південна Дакота закон забороняє палити марихуану. Проте істотна автономія індіанських резервацій від офіційної влади дозволяє діяти на їх території особливим правилам, які максимально наближені до традиційного життєвого устрою місцевих племен. Так, цього літа індійці з санті-сіу отримали офіційний дозвіл на вирощування і продаж курильних конопель.
Відкриття курорту заплановане до новорічної ночі, і продаж марихуани здійснюватиметься строго на території резервації. Для паління буде облаштована спеціальна тераса для майбутніх постояльців. Поруч стоятимуть гральні столи. По сусідству з терасою побудують бар і ресторан, а також музичну сцену.
За словами вождя племені, тут буде справжня зона розваг, але тільки для дорослих. Старійшини племені вже підрахували очікуваний доход, який приноситиме цей курорт. Щомісячний прибуток повинен скласти близько двох мільйонів доларів.
Закон, який надає індіанським племенам право на вирощування і продаж марихуани, має два обмеження - продаж конопель неповнолітнім категорично заборонений і заборонено вирощувати її за межами резервації.

Опубликовано: 03.10.2015 13:30

В США появится марихуановый курортВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia